Kurumsal

Kurumsal

YILDIZ Makina, 2013 yılında kurulmuş olup, Türkiye’deki beton tesislerine montaj demontaj, servis ve yedek parça konularında lider firma olma yolundadır. Kısa sürede de, bu ekipmanların üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri konusunda ülkemizin önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Dinamik ve hızla gelişen teknolojiye ayak uyduran YILDIZ Makina, yenilikçi yapısı ile çeşitli müşteri profillerine hitap eden bir firmadır.
Özellikle Pazarlama da kalite ve müşteri memnuniyetinden asla şaşmamaktadır.

Vizyonumuz

YILDIZ Makina olarak üstün teknoloji ve eğitimli personel gücüyle ülkemizde pek çok endüstriyel ve ticari tesise montaj, demontaj, servis,yedek parça  konularında çözümlere gururla imza atmıştır.

Misyonumuz

YILDIZ Makina olarak sürekli gelişim ve değişim hedeflerini ilke edinerek, uzman teknik kadrosuyla projelerinde, sorunsuz olarak bitirilmesini ilke edinmiştir.

Kalite Politikamız

YILDIZ Makina, Makina kategorisinde yer alan bir firma olarak; gelişmiş  ve gelişmekte olan teknolojiyi kullanıp zamanında, kaliteli üretimler yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışmakta olan mevzuata, ulusal ve uluslararası koşullara uygun üretim yapmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

0216 370 12 00 Whatsapp Bilgi Hattı